MDEKA TRANSPORTDAJEMY CI TO CO NAJLEPSZE !

Firma MDeka Transport istnieje od 2010 roku. W tym okresie zyskaliśmy grono stałych klientów, którzy wracają do nas z zadowoleniem i polecają nas jako firmę transportową na której usługach można polegać.

[MDeka Transport]

Specjalizujemy się w przeprowadzkach, transporcie i spedycji.

Oferujemy usługi w zakresie przeprowadzek, kompleksowego transportu, oraz spedycji. Począwszy od małych ładunków jak jedna europaleta do przeprowadzek dużych firm i instytucji. Zajmujemy się transportem na terenie całej Polski i Europy. Pomożemy Państwu w kompleksowym zorganizowaniu usługi od A do Z. Wybranie naszej firmę MDeka Transport (transport, przeprowadzki) to 100% pewność profesjonalnie wykonanych usług.

6999874 km

przejechane

210 szt.

zużyte opony

10995 osób

zadowoleni klienci

[MDeka Transport]

Dlaczego warto wybrać nas ?

MDeka Transport to młody i zawsze gotowy do działania zespół. Dla nas najważniejszy jest Klient i jego dobro dlatego jako wartość nadrzędną stawiamy sobie rzetelność świadczonych przez nas usług oraz bezpieczeństwo powierzonego nam mienia. Decydując się na MDeka Transport otrzymują Państwo gwarancję zadowolenia.

Nasze usługi transportu oraz przeprowadzek świadczymy zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami z klientem. Zawsze jesteśmy na czas w wyznaczonym miejscu o wyznaczonej godzinie.

Do każdego zlecenia transportowego oraz przeprowadzki podchodzimy indywidualnie dzięki czemu wykonujemy swoją pracę rzetelnie. Dzięki młodemu i pełnym werwy zespołowi wykonywana dla Państwa usługa przebiega szybko i bez żadnych problemów.

Zespół spedytorów dzięki systemom GPS zamontowanych w naszych pojazdach jest zawsze w stanie poinformować państwa gdzie aktualnie znajduje się ładunek oraz określi dokładny czas przybycia.

Do naszych usług wykorzystujemy samochody specjalistyczne których wyposażenie pozwala w jak najlepszy sposób zabezpieczyć i przewieźć państwa ładunek w nienaruszonym stanie.

Wszystkie nasze pojazdy posiadają gwarancję oraz komplet ubezpieczeń co gwarantuje nam w razie kolizji jak i awarii możliwość szybkiego zareagowania oraz podstawienia samochodu zastępczego.

Nie tylko państwa dobytek jest ubezpieczony ale także pomieszczenia w których jest aktualnie wykonywana usługa. W razie uszkodzeń nieruchomości przez naszych pracowników firma ubezpieczeniowa zajmie się likwidacją tych szkód.

Informacje kontaktowe:

Nasze doświadczenie pomaga w dostosowaniu wielkości auta i rodzaju ekipy dla fachowej i nie drogiej usługi. Małe transporty realizujemy w przeciągu 1-godziny. Przeprowadzkę z większą ekipą najlepiej zamówić 1- dzień wcześniej.

Siedziba firmy:

Królów 26, 68-212 Trzebiel, PL

Formularz kontaktowy

Jeżeli masz do nas pytania lub chcesz poznać szczegółową wycenę to zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego.

Przesłanie formularza oznacza, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.